Search - Remove Shortcode
Поиск материала
Поиск - Комментарии

Зараз на ринку, представлена величезна кількість вхідних металевих дверей китайського виробництва, які не можуть належним чином забезпечити надійний захист вашого майна. Як правило, такі двері можна відкрити простим консервним ножем, не кажучи вже про більш досконалий інструмент. Але ж не весь ринок заполонений китайським ширпотребом, є двері і вітчизняного виробництва. Отже, як вибрати вхідні металеві двері https://sezonplus.com.ua/uk/vkhodnyye-dveri, і не нарватися на неприємності? Давайте розберемося.

При виборі вхідних металевих дверей необхідно насамперед звертати увагу на її конструкційні особливості. При виборі дверей, незайвим буде поцікавитися матеріалом виготовлення листів, якими обшили двері і їх товщиною. Необхідна мінімальна кількість таких листів повинна дорівнювати двом, товщина одного листа повинна бути не менше 1,5 мм, а матеріалом, з якого виготовляються листи, повинна бути сталь. В іншому випадку, навіть підліток, зможе простим ломом відігнути дверні листи і пробратися в житло. І тим більше, такі двері будуть сидіти на петлях як приклеєні, ніяких люфтів при такій конструкції неприпустимо. Однак, самі по собі, сталеві листи не роблять двері надійніше. Тому вони повинні бути приварені до горизонтальних і вертикальних ребер жорсткості. Чим цих ребер більше, тим каркас дверей буде посилено. Тому при виборі дверей слід на це звернути увагу.

Наступним критерієм якісної двері є петлі. Вони можуть бути прихованими і зовнішніми. Якщо при виборі дверей, ви виявили, що петлі у неї приховані, то беріть сміливо. Справа в тому, що злодій, навіть при величезному своєму бажанні не зможе такі петлі ні спиляти, ні зламати. Так що квартира залишиться відносно захищеною. Якщо ж ви побачили двері з зовнішніми навісами, то переконайтеся, що ці навіси оснащені штирями. Навіть якщо навіси зріжуть або зламають, двері в квартиру буду заблоковані.

 

Наступна характеристика надійності двері - це замок. Хороша і надійна модель, повинна замикатися на два замки. Один повинен бути основним, другий допоміжним. При покупці дверей попросіть врізати в неї два замки різних систем. Таким чином ви підвищите безпеку житла і забезпечите клопотами злодія, якщо той вирішить зламати ваші двері. Ще краще якщо замок в двері буде програмованим. Для більшої безпеки, вхідні металеві двері повинні мати систему внутрішніх засувок, які дозволяють замкнути її тільки зсередини.

І не можна забувати про тепло і шумоізоляцію двері. Перш ніж купити двері поцікавтеся у продавця яким саме матеріалом наповнена дверка. Ось ми і розглянули питання, як вибрати вхідні металеві двері.