Search - Remove Shortcode
Поиск материала
Поиск - Комментарии

Пилососи Karcher забезпечують швидке та ретельне прибирання. Ця технологія поєднує у собі високу ефективність, низьке споживання енергії та довговічність. Деякі моделі оснащені автоматичними кабельними барабанами та телескопічними подовжувачами. Потужність всмоктування пилососів для сухого прибирання серії VC можна регулювати відповідно до ваших потреб. Завдяки системі QuickClick всі аксесуари можна поміняти одномоментно, а технологія EasySlider допоможе легко оминути будь-які перешкоди, не пошкодивши меблі. Пилососи керхер мають чудове всмоктування. Спеціальний фільтр затримує дрібні алергенні частки.

 

Переваги

  •  Високоефективний НЕРА-фільтр затримує пилок, що викликає алергію, бактерії, суперечки грибків та пилових кліщів. У спеціальному відсіку можна зберігати необхідні аксесуари. Ці пристрої усувають необхідність у фільтрувальних мішках, заощаджуючи сімейний бюджет. Ергономічна ручка та висока маневреність підвищують комфорт використання.
    Підлогомийний пилосос Karcher підходить не тільки алергікам, а й власникам свійських тварин. Ці пристрої ретельно очистять килими, м'які меблі, текстильні настінні покриття та тверді покриття для підлоги. Розчин миючого засобу розпорошується під тиском і відразу вбирається частинками пилу.
  • Потужні побутові пилососи Karcher представлені серіями WD та MV. В асортименті представлені моделі різної місткості та бункери різних розмірів. Ці пристрої поставляються з ергономічними аксесуарами, включаючи спеціально розроблені насадки для підлоги. Пристрій призначений для виконання різних завдань: від збирання великого сміття до збирання салону вашого автомобіля. Функція продування повітрям дозволяє легко видаляти листя з садових доріжок.
  • Пилососи для сухого прибирання серії AD Karcher очищають каміни, печі та грилі швидко та безпечно. AD 3.200 з подовжувальною трубкою і насадкою для підлоги можна використовувати як повноцінний пилосос для сухого прибирання.

Види пилососів

  • Паровий пилосос Karcher серії SV поєднує три функції: очищення пором, збирання вологи та сушіння сміття. Технічні особливості цих моделей дозволяють проводити вологе прибирання підлоги та відразу ж її просушувати одночасно. Потужність всмоктування та вихід пари регулюються залежно від ступеня забруднення. Гаряча пара розчиняє бруд і нейтралізує неприємні запахи без використання спеціальних засобів для чищення. За допомогою гумових насадок ви можете очистити шибки, дзеркала, плитку та інші плоскі поверхні. Бруд і рідина накопичуються в контейнері, що легко миється. Для безперервної подачі пари резервний бак може заповнюватись без зупинки роботи. Блокування від дітей робить використання пристрою безпечним.
  • Робот-пилосос RoboCleaner з повною автономністю здатний самостійно очистити будь-яке покриття для підлоги, поширене в побуті. Для цього необхідно підключити базову станцію до мережі, включити пристрій та встановити бажаний час збирання. Машина легко долає такі перешкоди, як троси, меблі та невеликі нерівності. Чотири датчики висоти запобігають падінню зі сходів. Підмітальний робот використовує інфрачервоне проміння навігації і може самостійно повертатися на базову станцію.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить