Search - Remove Shortcode
Поиск материала
Поиск - Комментарии

 

Любителі шиття, як вручну, так і на швейній машині, іноді задаються питанням, яку голку вибрати для своїх наступних текстильних виробів. Швейна голка є справжнім центральним елементом для створення творінь із чудовими результатами, тому до її вибору треба поставитися з максимальною відповідальністю. Перед шиттям важливо вибрати ту, яка ідеально підійде для плюшевої тканини, а також інших матерій. З правильною голкою ви збережете всю точність, необхідну для ідеальної обробки. Купити канву, набір інструментів, гарні нитки та навчитися вишивати привабливі візерунки максимально просто, важливо мати лише бажання та натхнення для створення творчих проектів.

Основні типи голок: які існують?

Перший критерій вибору визначається відповідно до того, як ви хочете пошити свій виріб. Існують два види голок:

  1. Ручні швейні голки. Вони набагато тонші, підійдуть для легкого використання. Вушко кругле і знаходиться на вершині голки. Низ голки більш-менш загострений.
  2. Голки для швейної машини. Вушко знаходиться внизу голки. Це буде більш-менш загостреним, залежно від тканини, яку ви збираєтеся шити. Верхівка голки має різну форму. Дійсно, ця округла або плоска частина вставляється прямо в швейну машину.

Які інструменти обрати для яких тканин?

Ось огляд голок, які можна використовувати залежно від характеру вашого кондитерського виробу та матеріалу, який ви вибрали:

  • Довгі голки: це найбільш використовувані голки. Стандартного розміру, тому вони мають кругле око та загострений кінчик. Ці голки можна використовувати для всіх тканин. Вони варіюються від 60 до 110: 60 для найтоншої тканини, а 110 для найтовстішої;
  • Напівдовгі голки: вони короткі та тонкі. Як випливає з назви, ця голка використовується для шиття трикотажу та в’язаних виробів. Його округлий кінець запобігає пошкодженню цього крихкого матеріалу;
  • Довгі голки з кульковим вістрям: як випливає з назви, цей тип голок має маленьку кульку на кінці. Ця голка, звичайно, використовується для шиття всіх еластичних тканин, крім трикотажу. Його кінець також закруглений, але трохи менше, ніж на трикотажній голці;
  • Шкіряна дуже гостра і стійка до жорстких матеріалів. Ідеально підходить, наприклад, для пошиття шкірозамінника!

Як вибрати інструменти для вишивання?

Товщина вашої тканини визначатиме розмір голки для вишивання, від 60 до 110. Рекомендується використовувати універсальні голки для вишивання, які адаптуються до кожного матеріалу, крім джинсів чи шкіри.

Для успішного шиття печворку радимо використовувати напівдовгі універсальні голки 60-110 розміру. Подвійна адаптується до всіх типів тканин. Вона широко відома для пошиття низу рукавів і для обробки в цілому. Для ручних виробник вказує до кожної моделі, для якого виду ручних виробів її можна використовувати. Наприклад, ви знайдете такий тип напису: "вишиванка" "шовк" "шкіра" тощо. Шиючи вручну, ми не завжди використовуємо одні і ті ж голки. Насправді наш вибір, перш за все, визначає природа тканини.

Голка - крихкий інструмент, який вимагає обережності при поводженні з ним. Якщо він не підходить для тканини, з якою ви працюєте, ви ризикуєте його скрутити. Тому він стане непридатним для використання.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить