Search - Remove Shortcode
Поиск материала
Поиск - Комментарии

Сучасні світлодіодні прожектори вважаються одними із найпотужніших джерел штучного спрямованого освітлення. Світлодіодний прожектор виконаний в алюмінієвому корпусі, що дозволяє говорити про практичність та надійність. Основна частина проектора є світлодіодною матрицею, захищеною склом. Крім того, світлодіодні прожектори комплектуються блоками живлення, тепловідведення та відбивачами, що забезпечують роботу пристрою.
Пристрої, що випромінюють концентроване штучне світло у певну область, називаються прожекторами. В даний час існує велика різноманітність цих пристроїв, які відрізняються один від одного технічними та експлуатаційними характеристиками та характеристиками.Світлодіодні LED прожектори&nbsp https://svetua.com.ua/ua/  дуже якісні.Однак світлодіодні прожектори з кожним роком стають все популярнішими. Вони широко використовуються в різних сферах життя та виробництва. 

Цей пристрій настільки потужний, що прожектори можна легко використовувати для ефективного вуличного освітлення, освітлення під'їздів та прилеглих територій, фасадів, будівництв та інших пам'яток архітектури, які також необхідні для показу в темний час доби.

Основні переваги світлодіодних прожекторів

  • Відрізняються низьким енергоспоживанням, що робить пристрій економічним;
  • Довгий термін служби, час використання може сягати близько 25 000 годин;
  • Світлодіодні прожектори спроектовані так, щоб бути повністю безпечними для людей та навколишнього середовища;
  • Корпус прожектора практично не нагрівається, що захищає пристрій від передчасного зношування;
  • Світловий потік постійний і стабільний, виключаючи мерехтіння;
  • Процес відкриття та закриття миттєвий.

Такі вироби не бояться вібрації. Світлодіоди захищені товстим склом та їх практично неможливо розбити. Тому їх можна встановлювати на вулиці чи саду. Вони працюють скрізь, за будь-якої температури (холод і мороз). Світлодіодні прожектори доступні в широкій гамі кольорів. Від цього залежить і комфорт, і правильне перенесення кольорів навколишнього середовища. Ці продукти можуть вирішити будь-яку проблему, пов'язану зі світлочутливістю. Вони здатні світитися будь-яким кольором – від теплого червоного до холодного синього.

Крім того, світлодіоди не нагріваються. Тому їх можна безпечно залишати увімкненими на тривалий час поряд з чимось, не турбуючись про те, що вони перегріються або загоряться. Основною перевагою світлодіодних прожекторів є те, що вони створюють спрямований пучок світла, а не розсіюють його великою площею.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить