Search - Remove Shortcode
Поиск материала
Поиск - Комментарии

Монтаж душової кабіни супроводжується вибором відповідного піддона. Ця конструкція є, так би мовити, фундаментом кабінки для душу. На сучасному ринку є безліч моделей таких виробів, серед яких можна знайти ту, що найкраще пасує інтер'єру ванної кімнати. 

Вибираючи душовий піддон, зверніть увагу на його габарити. Переважно виготовляються конструкції від 70х70 до 200х100 см. Для невеликої кімнати можна вибрати найбільш компактний варіант, аби вистачило вільного простору. Далі розглянемо, які бувають душові піддони за матеріалом вироблення та формою.

Матеріали для виготовлення піддонів для душу

У виробництві застосовуються такі матеріали: 

  • Метал. Здебільшого це сталь або чавун з емалевим покриттям. Чавунні моделі коштують дорожче, є доволі важкими та чудово утримують тепло. Сталеві піддони створюють гучний шум під час змивання води. Металеві конструкції відрізняються високою міцністю та довговічністю.
  • Кераміка. Такі вироби є достатньо крихкими, але виглядають привабливо та дорого.
  • Акрил. Акрилові піддони є одними з найпопулярніших і доступних за ціною. Вони не потребують постійного догляду, утримують тепло, а дрібні дефекти на поверхні можна зашпакльовувати. Але через пластичність матеріалу може знадобитися додаткове підсилення.
  • Штучний камінь. Мармурові чи гранітні піддони створюються шляхом змішування кам'яної крихти з поліефірними смолами. Ці моделі є стійкими до зносу, теплими та безшумними при використанні. 

Популярні форми душових піддонів

Варто звернути увагу на такі форми: 

  • Квадратні. Це універсальний варіант, який можна розмістити в кутку, вздовж стіни чи посередині кімнати. До кабіни можна вибрати будь-який зручний для вас тип дверцят. Такий санвузол буде виглядати сучасно та стильно.
  • Радіальні. В основі — половина або чверть кола. Це дає змогу зекономити кімнатний простір, не нашкодивши комфорту. Душова кабіна з радіальним піддоном виглядає вишукано та є безпечною у використанні, оскільки в конструкції замало кутів, через які можна травмуватися.
  • Прямокутні. За умови значної площі можна встановити декілька душових систем. Але навіть для однієї людини прямокутника цілком вистачить, адже це практичний варіант.
  • П'ятигранні. Виглядають майже як квадратні моделі, але в них зрізаний вхідний кут. Завдяки цій конструкції можна трохи звільнити кімнатну площу, скоротивши простір у кабінці, яка розташовується в кутку та закривається відповідними дверима.

Отже, матеріал, розміри та форма — це головні критерії вибору піддона для душу.

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить