Search - Remove Shortcode
Поиск материала
Поиск - Комментарии

Без сумніву, кухонна стільниця є найбільш часто використовуваною поверхнею в будинку. Вона витримує багато маніпуляцій щодня: швидке нагрівання та охолодження, вібрацію від побутових приладів, вплив вогкості та хімічно активних хімічних речовин. Перед тим як купити стільницю для кухні у Львові, слід визначатись які параметри для вас найголовніші. Від привабливого вигляду багато в чому залежить настрій господині будинку, що, звичайно, має велике значення. 

 

Яка стільниця має бути?

 

Для оформлення робочих поверхонь сучасні виробники пропонують широкий вибір. Спочатку складається список ключових характеристик, якими повинна володіти кухонна стільниця, щоб зрозуміти, яку модель вибрати для простору.

 

Основні параметри:

 

 • Безпека. Важливо, щоб матеріал, з якого виготовлена кухонна стільниця, був абсолютно нетоксичним, гіпоалергенним і екологічно чистим, тому що він постійно контактує з їжею.
 • Захист від механічних пошкоджень. Робоча поверхня — це місце, де нарізають їжу, відбивають м’ясо та тісто, а також регулярно виконують різноманітні інші завдання, докладаючи зусиль і різноманітного обладнання. Для цього матеріал повинен витримувати великі навантаження.
 • Стійкість до вологи. На стіл ставлять вологі фрукти та овочі, на поверхні часто розливають воду та інші рідини. Використовуючи вологу ганчірку, стільницю очищають багато разів на день. Вона довше збереже свій первісний вигляд, якщо матеріал для її виготовлення буде більш вологостійким.
 • Санітарія. Матеріал стільниці не повинен сприяти розвитку шкідливих мікроорганізмів. Найдрібніші частинки органічної речовини зберігаються в порах, шорсткостях поверхні та мікротріщинах після регулярного ретельного очищення, створюючи ідеальне середовище для росту бактерій і грибків.
 • Стійкість до тепла. Раптове нагрівання або охолодження багатьох матеріалів може завдати шкоди. На вигляд і цілісність термостійкої стільниці не впливає наявність на її поверхні гарячих або заморожених предметів.
 • Резистентність до хімічно активних речовин. Побутові кислоти та мийні засоби часто контактують з кухонними робочими поверхнями. Найбільш ідеальним матеріалом для стільниці є той, який є хімічно інертним.
 • Естетика. Кухонна робоча поверхня повинна органічно поєднуватися з іншими елементами дизайну кухні за кольором, фактурою і матеріалом, створюючи єдину і спокійну територію.

 

Стільниці, які реалізуються на сайті https://tomek.lviv.ua/ мають усі вищезазначені якості. 

 

З чого вироблять сучасні сільниці:

 

 • Вироби з ЛДСП.
 • Камінь натуральний.
 • Моделі зі синтетичного каменю.
 • Варіанти, облицьовані повнорозмірною керамічною плиткою.

 

Розмір стільниці вибирається залежно від використовуваного матеріалу, естетичних елементів гарнітура та доступного простору на кухні.

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить